Prípravky na čistenie interiéru

Čo je detailing

Ak Vám záleží na vašom aute a chcete, aby vyzeralo bezchybne zvonku aj zvnútra, potom potrebujete pomoc profesionálnych detailerov. Ak chcete ušetriť čas a peniaze, môžete si urobiť detailing aj sami. V tom prípade sa ale  nezaobídete bez profesionálnej autokozmetiky od spoločnosti Detail. Detailing je  komplex úkonov s používaním  profesionálnej kozmetiky určené na  umývanie áut, chemickú a mechanickú dekontamináciu  leštenie a ochranu karosérie ochrannými povlakmi a aj na čistenie a ošetrenie interiéru vozidla.

Detailing umožňuje udržiavať auto v perfektnom stave: chrániť lak karosérie, dlhodobo chrániť disky kolies pred koróziou , zachovať látkový alebo kožený interiér  v pôvodnom stave bez potreby častého umývania, a zlepšiť priehľadnosť  skiel v daždi. Vďaka moderným technológiám je možné si urobiť detailing aj v domácom prostredí.

Zároveň ušetriť čas a peniaze.

Prečo je potrebné zvoliť autokozmetiku Detail a BadBoys

  1. - Kvalita produktov: Značky Detail a BadBoys sú známe svojou vysokou kvalitou. Ich produkty sú navrhnuté tak, aby poskytovali vynikajúce výsledky, čo z nich robí dobrú voľbu pre starostlivosť o váš automobil.
    - Široký sortiment produktov: Tieto značky ponúkajú široký sortiment produktov pre rôzne potreby starostlivosti o automobily. Bez ohľadu na to, či potrebujete čističe, vosky, alebo špeciálne produkty na udržiavanie kvality laku, nájdete, čo potrebujete.
    - Pomer cena kvalita: Hoci niektoré značky autokozmetiky môžu byť drahé, produkty značiek Detail a BadBoys často ponúkajú vysokú kvalitu a výkonnosť za dostupné
    - Povesť a recenzie: Detail a BadBoys sú značky s velmi dobrou povesťou. Mnoho spotrebiteľov a odborníkov v oblasti starostlivosti o autá hodnotí ich produkty veľmi pozitívne.

Čistič diskov a kolies badboys

Šampóny a hubka auto

Šampóny Detail sú určené na kontaktné aj bezkontaktné umývanie.
Špeciálne navrhnuté zloženie šampónov zachováva lak, dokonale odstraňuje nečistoty a zároveň chráni pred ultrafialovým žiarením, koróziou a statickým prachom.
Už nebudete musieť tak často umývať auto, lebo špina a prach sa budú menej usadzovať sa na karosérii.

Čistič diskov a ožiovač pneumatík

S čističom diskov a oživovačom pneumatík Detail okamžite zmeníte vzhľad vašich kolies. Čistič rozpúšťa usadený železitý prach na diskoch a oživovač pneumatík obnovuje ich pôvodný vzhľad pneumatiky čím aj chráni pred popraskaním a vyblednutím.
Odporúčame používať v samoobslužných autoumyvárňach, keďže s brzdný prachom na diskoch si bežný šampón neporadí.

Leštenky a ochrany laku Detail

Ochrany laku Detail vytvárajú ochranný nano vrstvu, ktorého primárnym účelom je najmä ochrana lakovaných dielov a ostatných povrchov karosérie pred pôsobením nepriaznivých vplyvov okolitého prostredia, UV žiarenia, chemikálií, solí a pod. Tým že povalky odpudzujú vodu vozidlo zostáva dlhšie čisté.
Tieto prípravky nevyžadujú zdĺhavú aplikáciu a špeciálne vybavenie, a výsledkom je čistá karoséria bez šmúh, mikroškrabancov. Už za niekoľko minút dosiahnete na vašom aute hlboký lesk ktorý vydrží niekoľko týždňov.

Čistič okien a nanopovlak Detail

Čistič okien a nanopovlak Detail zaručujú maximálnu viditeľnosť a bezpečnosť za každého počasia. Najmä na sklách a zrkadlách sú viditeľné šmuhy po umytí a odtlačky prstov. Čistič skla Detail vyrieši tento problém na prvý krát, nezanecháva šmuhy a mastný film. Nano ochrana okien Detail vyplní mikropóry a vytvára na automobilových čelných sklách i ďalších sklenených povrchoch vodoodpudivý
neviditeľný film, ktorý rýchlo odpudzuje vodu a nečistoty a tým aktívne prispieva k bezpečnosti cestnej premávky.
Sklenený povrch zostane hladký a chránený pred pôsobením vody a nečistôt po dlhú dobu, a to s neobvyklou rýchlosťou a jednoduchosťou aplikácie.

Detail predstavuje

Kompletnú sadu čistiacich prostriedkov pre kožené a textilné interiéry. Používaním čističov Detail ľahko odstránite nečistoty rôzneho pôvodu bez šmúh. Teraz sa už nemusíte obávať zafarbenia svetlého koženého interiéru na modro od rifľoviny. Čistič kože Detail s tým si hravo poradí.
Ošetrenie kože Detail pomôže obnoviť štruktúru kože, a pri pravidelnom používaní koža dlhšie vydrží a nepopraská. Leštiaci prípravok na plasty Detail okamžite dodáva povrchu matný prirodzený vzhľad a antistatický efekt. S nečistotami na akomkoľvek povrchu interiéru si ľahko poradí univerzálny čistič Detail. Produkty Detail zabezpečujú čistotu interiéru a šetria vaše peniaze.

ld 1 min ld 2 min

Výhody produktov Detail a BadBoys

Nie je potrebné žiadne úsilie – prípravky na molekulárnej úrovni si poradia so znečistením

Šetria váš čas - +10-15 minút k bežnému umývaniu

Úspora peňazí - nepotrebujete často umývať auto, nevyžaduje sa chemické čistenie interiéru, lak, plastové diely, koža a guma majú dlhšiu životnosť

Dokonalá čistota - nezanecháva šmuhy

Nie je potrebné žiadne špeciálne vybavenie - postačí rozprašovač a utierky

Produkty šetrné k laku - odstraňuje iba nečistoty a organické látky

Nízka spotreba - prípravky miniete za pol roka až rok