Leštenka karosérie Detail

Leštenka karosérie Detail

Chcete aby sa vaše auto sa lesklo a menej sa špinilo? Použite produkty od spoločnosti Detail na leštenie karosérie. Leštidlá vytvárajú mikrovrstvu, ktorá odpudzuje špinu a vodu. Vďaka tomu vozidlo vyzerá ako nové a dlho ostáva čisté, čím vy šetríte svoj čas aj peniaze.

Prípravky sú tak jednoduché v používaní, že aplikácia leštidiel neskomplikuje bežné umývanie auta, stačí nasprejovať prípravok na čistý povrch karosérie a rozotrieť utierkou.

Pri ručnej aplikácie leštidla výsledok bude rovnaký ako po návšteve detailingového centra. Rozvody a mikroškrabance už Vás nebudú trápiť.

Prípravky na leštenie karosérie

Quick Detailer

BadBoys Quick Detailer QD

Prípravok na okamžité zábleskové lesknutie a ochranu laku vozidla. Poskytuje povrchu hlboký lesk, klzký a hydrofóbny účinok. Maskuje mikroškrabance a zaisťuje, že povrch zostane čistý po dlhšiu dobu. Produkt s príjemnou vôňou.

Charakteristiky produktu:

- ideálny pre lesklý lak vozidla

- použiteľné na vozidlách s sterilným lakom, ako aj vosky a náterové vrstvy

- vyplňuje mikroškrabance a dutiny na lakovaných povrchoch

- vyvoláva hĺbku farby na lakových elementoch

- vytvára hydrofóbnu alebo vodoodpudivú vrstvu

- produkt je použiteľný na suchý i mokrý lak

- Quick Detailer sa tiež hodí ako mazivo pre hliníkovú hmotu

Kremenný povlak Detail HW - Hydro Wet Coat

Kremenný povlak HW Detail je profesionálny prípravok, ktorý je možné používať aj samostatné ako doma, tak aj v samoobslužnej autoumyvárni. Jednoduché použitie HW Detail dodá vášmu vozidlu jedinečný lesk. Prípravok stačí nastriekať na čerstvo umyté auto a rozotrieť utierkou. Na karosérie nezostanú žiadne šmuhy, mikroškrabance a matnosť. V priebehu niekoľkých sekúnd sa vytvorí mikrovrstva, ktorá zabezpečí odpudzujúci účinok pre nečistoty a vodu, ktorý vydrží až 3 mesiace. Tento inovatívny prípravok je možné použiť nielen na karosériu, ale aj na vonkajšie plasty a zrkadlá. Prípravok je odolný voči alkáliám a iným chemikáliám.

Zloženie: ≥30 % čistená voda; <5%: organické rozpúšťadlá, silikónový polymér, fluórpolymér, neiónové povrchovo aktívne látky, zmes aromatických a alifatických uhľovodíkov.

Leštidlo s voskom Fast Polish

Fast Polish (FP) je ideálny na rýchle obnovenie lesku laku karosérie. Pri aplikácii vypĺňa mikroškrabance a vytvára neviditeľný film. Rýchlo osviežuje matné časti karosérie. Špeciálne zložky prípravku chránia povrch a odpudzujú vodu, čím urýchľujú proces schnutia.

Zloženie: ≥30 % čistená voda; ≥5, ale ˂15% emulzia polydimetylsiloxánu; ˂5%: neiónové povrchovo aktívne látky, karnaubský vosk, aróma, konzervant, farbivo.

Utierka z mikrovlákna Finish FW

Mikrovláknová utierka FW Finish Wipe špeciálne navrhnutá na leštenie prípravkov s mastným zložením. Špeciálne tkanie umožňuje dokonale absorbovať vodu a leštiť povrch karosérie do žiarivého lesku. Pri leštení utierka nezanecháva škrabance.

Utierka má optimálny rozmer 40x40 cm a hustotu 600 g/m2. Vysoká kvalita materiálu zaručuje dlhú životnosť.

Ceramic Wax PRO

BadBoys Ceramic Wax PRO

je vysoko účinný a trvanlivý vosk s keramickou ochranou. Jeho složení kombinuje nejnovější technologii keramiky s prvotřídními vosky, které dodávají laku vozidla hluboký lesk a zajišťují dlouhotrvající ochranu proti povětrnostním vlivům a agresivním chemikáliím.

Ceramic Wax PRO poskytuje vynikající hydrofobní účinek a samoočišťování povrchu. Jeho použití napomáhá redukci drobných vady na laku vozidla a zvýrazňuje hloubku barvy.

S jedním nástřikem vydrží až dva roky, s dvěma nástřiky až tři roky.

Leštenka karosérie Detail

Detailing svojpomocne

Aby vaše vozidlo vyzeralo stále ako nové, lesklo sa a menej sa špinilo, nie je potrebné navštevovať drahé detailingové štúdiá. Stačí každé 3 mesiace po umytí naniesť leštidlo Detail a dobre vyleštiť utierkou. Ochranná vrstva bude odpudzovať nečistoty a vodu, ktorá vydrží niekoľko mesiacov, už nebudete musieť často umývať auto, pričom vaše auto bude vyzerať ako zo salónu.

Prehrať video

Výhody produktov Detail a BadBoys

Nie je potrebné žiadna námaha – nastriekať prípravok a preleštiť handričkou

Šetrí Váš čas a peniaze – už nebudete umývať auto tak často

Ekonomická spotreba - vydrží na 3 použitia

Dokonalá čistota - povrch karosérie bude sa lesknúť a zabudnete na šmuhy

Nie je potrebné žiadne ďalšie vybavenie - stačí len utierka

Bezpečnosť laku karosérie - nezanecháva škrabance

Recenzie našich zákazníkov po umytí autochémiou Detail

DT 0186

Video

Atrament na pneumatiky vráti im pôvodný vzhľad a ochráni pred prasknutím a vyblednutím. Pomocou autochémie Detail si ľahko a rýchlo obnovíte pôvodný vzhľad kolies a predĺžite ich životnosť. Ušetríte tak svoj čas a peniaze.

Prehrať video
POSUDKY

Hodnotenia zákazníkov